HAKKIMIZDA

2008 Yılında Ankara’da Aşkare Mimarlık adıyla faaliyetlerine başlayan firmamız günümüze kadar birçok projeye imza atmıştır. Özellikle konut tadilatı, ofis, kafe konularında uzmanlaşan firmamız bunun yanında restoran, yemek fabrikası, mağaza, sinema salonu, eğitim kurumu gibi konularda da başarılı çalışmalar yapmıştır.

2013 yılında İstanbul’a taşınan firmamız Tuğsan Apaydın İç Mimarlık adıyla İstanbul’da faaliyetine devam etmektedir. Özellikle Sarıyer bölgesi ve civarında yoğun olarak çalışmakla birlikte Türkiye’nin değişik illerinde proje, danışmanlık ve inşaat işleri hizmeti vermektedir.

2006 Yılında Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden mezun olan Tuğsan Apaydın, bugüne kadar devam eden inşaat ve tadilat işleriyle sektörde güvenilir ve tecrübeli bir iç mimar konumuna ulaşmayı başarmıştır. Kalite, estetik, işlevsellik hedeflerine dürüst ve müşteri memnuniyeti odaklı yöntemleriyle ulaşmayı prensip edinmiştir. Yakın zamanda Tuğsan Apaydın İç Mimarlık firmasının faaliyet alanına girmesi planlanan küçük evler ve hali hazırda devam eden çelik ev konseptleriyle değişen dünyada konut ve iş yerlerinin de bu değişime ayak uydurması konusunda öncü iç mimarlardan biri olmayı hedeflemektedir.

Küçük evler hakkında önde gelen dijital yayınlardan biri olan www.tinyhousemagazin.com kurucu ortağı olan Tuğsan Apaydın bu sitede yazarlık da yapmaktadır.